Ana içeriğe atla

Staj belgelerine bu sekmeden ulaşabilirsiniz.

ASBÜ Zorunlu Lisans Yaz Stajı Başvuru Formunun veya ASBÜ Zorunlu Lisans Yaz Stajı İş Yeri Staj Sözleşmesinin 3 kopya şeklinde hazırlanması, bir kopyanın öğrencide, bir kopyanın staj yapılan kurumda, bir kopyanın da ASBÜ Psikoloji Bölümünde bulunması gerekmektedir.

Belgedeki ad, soyad ve imza  dışındakileri yerlerin bilgisayar ortamında doldurulması gerekiyor, aksi taktirde belgenin kabulü ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

1. ASBÜ Zorunlu Lisans Yaz Stajı Başvuru Formu.docx (1 (başvuru formu) ve 2'de (iş yeri staj sözleşmesi) yer alan belgeler içerik olarak aynıdır. 2 alternatif yükleme sebebimiz kurumların farklı isimdeki belgeleri talep ediyor olmasıdır. 1 veya 2'den yalnızca birini staj yapacağınız kurumun talebine göre imzalatmanız yeterlidir, iki belgenin de imzalatılmasına gerek yoktur.)

2. ASBÜ Zorunlu Lisans Yaz Stajı İş Yeri Staj Sözleşmesi.docx

3. ASBÜ Zorunlu Lisans Yaz Stajı İş Yeri Staj Sözleşmesi - Sözleşme Maddeleri İçeren.docx (Staj yapacağınız kurumun istemesi halinde 1 veya 2 veya 3'ten yalnızca birinin kullanılması gerekmektedir.)

4. ASBÜ Zorunlu Staj Bilgilendirme Formu.docx (Bu formu yalnızca staj yapacağınız kurum talep ederse imzalatmanız gerekiyor, onun dışında bu belge staj için zorunlu değildir.)

5. Staj Değerlendirme ve Devam Formu.docx

6. ASBÜ_Sigorta_Giriş_Formu_Güncel.xls

7. SSUA Compulsory Undergraduate Summer Internship Application Form.docx

8. Evaluation and Attendance Form.docx

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.